fbpx
Velmut artık Yonkasoft olarak hizmet veriyor. Yeni adresimizde gidin ! yonkasoft.com
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

BLOG

Yandex Mail İmza Nasıl Eklenir ?

VELMUT

Dijital dünyada sıklıkla kullanılan Yandex Mail kullanırken imza gerekli olan bir unsurdur.

Yandex Mail, bir e-posta hizmeti olarak kullanıcılarına özelleştirilebilir bir e-posta imzası oluşturma seçeneği sunar. E-posta imzası, e-postalarınıza otomatik olarak eklenen ve e-posta içeriğinin altında görünen şahsımız veya işletmemiz hakkında bilgilendirici bir bölümdür. E-posta imzanız, adınız, işletmenizin adı, telefon numarası, e-posta adresiniz, web sitesi adresiniz, işletmenizin logosu ve sosyal medyanız gibi bilgileri içerebilir.

Ayarlar Kısmına Giriş

İlk olarak Web üzerinden Yandex Maile giriş yapılır. Giriş yapıldıktan sonra ekranımızın sağ üst kısmında bulunan ayarlar simgesine tıklarız. Tıklayınca görselde olduğu gibi karşımıza gelen kutuda All settings(Tüm ayarlar) linkine tıklıyoruz.

İmza Ekle

Karşımıza gelen ekranda çerçeve ile belirttiğimiz kısımdan Yandex Mail İmzası oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Ya da kendiniz tasarladığınız bir görseli buraya link vererek ekleyebilirsiniz.

Linki eklemeniz için yükleyeceğiniz mail imza görselini hızlı resim olarak yükleyebilirsiniz. Görseli hızlı resime dönüştürmek için ; https://resmim.net/ sitesinden yardım alabilirsiniz.

Hızlı Resim

Örnekteki gibi görselinizi resmim.net‘ e yükleyin ve direkt resim sayfasındaki linki kopyalayın.

Son olarak görselimizi yandex maile yükleme için Yandex Mail sayfasına gidiyoruz ve belirttiğimiz kısma tıklayınca açılan kutuya kopyalamış olduğumuz linki yapıştırıyoruz.

Yandex Mail İmza Ekleme Başarılı !

Oluşturduğunuz imza Yandex Mail’den gönderecek olduğunuz tüm maillerin altına eklenecektir. Ayrıca, Yandex Mail imzanızı e-postalarınızda sadece belirli kişilerle paylaşmak için filtreler kullanabilirsiniz. Bu, işletmeniz için önemli olan kişilerle iletişim kurarken daha profesyonel bir görünüm sağlayabilir.

Yandex Mail imzası, e-postalarınıza profesyonel bir görünüm katmanın yanı sıra, okuyuculara iletişim bilgilerinizi ve web sitenizi hızlı bir şekilde erişmelerini sağlar.

Diğer bloglarımıza da buradan göz atabilirsiniz.

İşimize değer veriyoruz ve en iyisini yapmaya çalışıyoruz !

100+

Proje yönetiminde bulunmaktan ve hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

30+

Marka yönetiminde bulunmaktan gurur duyuyoruz.

12000+

Hizmet ve ürün satışına altyapı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

50+

Müşteri tarafından önerilmekten gurur duyuyoruz.

Hakkımızda
KAPAT