fbpx
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Modern Tasarım

Wordpress Web Tasarım

WordPress web tasarım hizmeti veren firmamız; bireysel veya kurumsal web sitesine ihtiyacı müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde taleplerinize profesyonel hizmet verebilmeyi hedef ediniyor. özel web tasarım hizmetini profesyonel olarak alın !

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Birlikte harika işler yapmak için formu doldur.

  Wordpress Web Tasarım Hizmeti

  WordPress Web Tasarım Hizmeti, Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre Wordpress tabanlı bir web sitesi tasarlayan ve kuran profesyonel bir ekibimiz var. Wordpress, açık kaynak kodlu bir web sitesi yönetim sistemi olduğu için müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun eklentiler, temalar ve özelleştirilmiş özellikler sunuyoruz. Wordpress Web Tasarım Hizmeti, müşterilerimizin gereksinimlerine uygun, kullanımı kolay, mobil uyumlu ve SEO dostu bir web sitesine sahip olması için çalışıyoruz.

  WordPress Özel Tasarım

  WordPress özel tasarım, bir WordPress sitesinin görsel ve kullanıcı deneyimini (UX) kişiselleştirme sürecidir. Bu süreç, WordPress temalarından daha fazla özelleştirme ve kişiselleştirme imkanı sunar ve web sitesinin kullanıcılarına daha fazla anımsatıcı bir deneyim sunmasına yardımcı olur.

  WordPress Ui-Ux Tasarım

  WordPress UI-UX tasarımı, bir WordPress web sitesinin kullanıcı arayüzünün (UI) ve kullanıcı deneyiminin (UX) tasarımıdır. Bu tasarım, kullanıcıların rahat ve kolay bir şekilde web sitesini kullanmasını amaçlar ve görsel olarak da estetik bir görünüm sunar. UI-UX tasarımı, kullanıcıların ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaya yönelik öncelikli bir faktördür ve WordPress sitesinin kullanımını optimize etmek için önemlidir.

  Wordpress Web Tasarım

  Size Sunduğumuz Wordpress Hizmetleri

  Wordpress Web Tasarım

  Profesyonel WordPress web tasarım hizmeti ile profesyonel bir web sitesine sahip olun !

  Detaylı İncele

  Wordpress Özel Tasarım

  Wordpress altyapınız için profesyonel özel tasarım hizmeti ile kullanıcı dostu web sitesine sahip olun !

  Detaylı İncele

  Wordpress Uzmanı

  WordPress altyapınız için uzman desteği ile danışmanlık hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Seo Hizmeti

  WordPress altyapınız için profesyonel seo hizmeti ile sitenizi yukarıya taşıyın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Destek Hizmeti

  Wordpress altyapınız için profesyonel destek hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  WooCommerce Uzmanı

  WooCommerce altyapınız için profesyonel destek hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Bakım Hizmeti

  Wordpress altyapınız için profesyonel bakım hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Danışmanlık Hizmeti

  Wordpress altyapınız için profesyonel danışmanlık hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Güvenlik Hizmeti

  Wordpress altyapınız için profesyonel güvenlik hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Kurulum Hizmeti

  Wordpress altyapınız için profesyonel kurulum hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Site Fiyatları

  Wordpress altyapısına sahip web sites fiyatlarını inceleyin !

  Detaylı İncele

  Wordpress Site Hızlandırma

  Wordpress altyapınız için profesyonel site hızlandırma hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Tema Entegrasyonu

  Wordpress altyapınız için profesyonel tema entegrasyonu hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Tema Geliştirme

  Wordpress altyapınız için profesyonel tema geliştirme hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  Wordpress Tema Kurulumu

  Wordpress altyapınız için profesyonel tema kurulum hizmeti alın !

  Detaylı İncele

  WordPress Kurumsal Web Sitesi Tasarımı

  WordPress, özel tasarımlar ve kullanıcı deneyimi (UX) özellikleri içeren kurumsal web siteleri tasarlamak için kullanılan bir içerik yönetim sistemi (CMS) platformudur. Özel tasarım yapılabilir, eklentiler ve ek özellikler de eklenebilir. UX deneyimi iyileştirmek için WordPress uzmanı ekibimizden yardım alabilirsiniz..

  WordPress Sitenin Avantajları

  WordPress, bir web sitesi oluşturmak için kullanılan en popüler içerik yönetim sistemi (CMS) platformlarından biridir ve birçok avantaja sahiptir:

  • Kolay kullanım: WordPress kullanıcı dostu ve kolayca öğrenilebilir bir arayüze sahiptir
  • SEO dostu: WordPress SEO için optimize edilmiştir ve SEO uyumlu temalar ve eklentiler de mevcuttur.
  • Esneklik: WordPress'in çok sayıda tema ve eklentisi mevcuttur ve bu nedenle web sitelerinizi istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.
  • Mobil uyumlu: WordPress, mobil cihazlarda da mükemmel bir görüntü oluşturmak için optimize edilmiştir.
  • Güncelleme kolaylığı: WordPress, kolayca güncellenebilir ve güncellemeler otomatik olarak yapılabilir.
  • Açık kaynak: WordPress açık kaynak kodlu bir platformdur ve bu nedenle web sitenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
  • Destek: WordPress'in geniş bir kullanıcı topluluğu ve aktif bir destek ekosistemi bulunmaktadır.

  WordPress Wocommerce E-Ticaret Sitesi Tasarımı

  E-ticaret siteleri, hedef kitleye hitap etmek ve müşterilerin ilgisini çekmek için benzersiz ve ilginç olması gerekir. Bu nedenle, wordpress ile e-ticaret sitesi yaparken, Woocommerce eklentisi, işinizi kolaylaştırarak benzersiz bir site oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

  Woocommerce eklentisi, çok sayıda faydalı özellik sunar. Öncelikle, müşterilerinizin ürünleri rahatça görüntüleyebilmelerini, sepetlerine ekleyebilmelerini ve satın alma işlemlerini kolayca tamamlayabilmelerini sağlar. Ayrıca, ürün yönetimi, faturalandırma ve sevk işlemleri için kullanabileceğiniz birçok fonksiyon sunar. Ürün fiyatlarını, stoklarını ve diğer ayrıntıları kolayca yönetebilirsiniz. Ekibimiz de bunun bilincinde olarak müşterilerinin em kolay biçimde e-ticaret serüvenini kolaylaştırmak için elinden geleni yapar.

  WordPress Web Tasarım Kimlere Hitap Ediyor ?

  WordPress'in kolay kullanımı ve çeşitli özelleştirme seçenekleri sayesinde kullanıcılar, sitelerini kendilerine özel bir şekilde tasarlamak ve yönetmek için wordpress'i tercih edebilirler.

  Aynı zamanda, wordpress'in açık kaynak kodlu bir yapısı da kullanıcıların kodlama bilgisine ihtiyaç duymadan site oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanır. Başka bir deyişle, wordpress sektöründeki hedef kitleye ulaşmak isteyen kullanıcılar için uygun bir seçenektir. Dolayısıyla kolay içerik ve web sitesi isteyen her kullanıcı için WordPress en doğru seçenektir.

  WordPress Kurumsal Site ve E-Ticaret Sitesi

  WordPress, kurumsal ve e-ticaret sitelerinin kolay ve hızlı şekilde oluşturulmasını mümkün kılan açık kaynak bir yazılımdır. Wordpress'in kullanımı kolaydır ve bu da sitelerin yönetimini ve bakımını kolaylaştırır. Ayrıca, Wordpress SEO dostu bir yapıya sahiptir ve bu da sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamalara ulaşmasına yardımcı olur.

  Velmut Software güncel wordpress yönemlerini kullanarak ve rakip analizi yapıp sizlerin e-ticaret ve kurumsal sitelerini özel tasarımları ile müşterilerinin sağlıklı bir site ihtüyacını karşılar. Wordpress, tasarım ve özelleştirme konularında da oldukça esnektir ve kullanıcıların isteklerine uygun bir site oluşturmalarına olanak tanır.

  WordPress Yazılım Hizmetleri

  Wordpress sitesi yapılırken tam olarak istenen özelleştirme veya özgün bir tasarım isteğinde bulunan kullanıcılar için yazılm desteği de sunuyoruz.

  Velmut Software, tüm bu beklentileri karşılamak için müşterilerine en uygun çözümleri sunar. Eklentilerin kendi içlerinde sınırlı olduğu için daha özel bir tasarım istenildiğinde müşterilerine yazılım desteği ile özel tasarımlar yapmaktadır.

  Neden WordPress Uzmanı Tercih Etmeliyim ?

  Wordpress her ne kadar kolay yönetilebilen bir sisteme sahip olsa da kullanıcılar istediği sonuçlara varamayabilir, örneğin; bir site yapıldıktan sonra kullanıcılar hedef kitlesine ulaşmak ister bunun için de arama motoru sıralamasında önde çıkması gerekir. Çünkü kullanıcılar sıralamada ki ilk sıralarda olan sitelerde gezinmeyi tercih ederler.

  Bu yüzden sitenizi istediğiniz kademelere taşımak için bir uzman gereklidir, biz de Velmut Software olarak web sitenizi tasarımından SEO' suna kadar bu süreci profosyonel olarak yönetiriz.

  WordPress ile Ne Tür Projeler Yapılır ?

  Wordpress web sitesi yapım aşamsındayken çok fazla kolaylık sağlar. Bir web sitesinin yapımı, SEO'su, gerekli bakımları vs birçok işlem WordpPress ile yapılabilir. Velmut Software olarak web sitelerinizi Wordpress olarak kurarız ve sonraki süreçte sizlerin her daim yanında oluruz.

  Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

  Her daim sektörümüzde kendimizi üst seviyelere taşıyarak işimize emek harcıyoruz. Bu süreçte amaçlarımızdan biri de sizlere hizmet verirken önemsediğimiz memnuniyetinizdir. Wordpress platformunu tercih ederken bir wordpress uzmanı yani Velmut Software' yi tercih ediyorsanız sizde web dünyasında emin ellerdesiniz.

  İşimize değer veriyoruz ve en iyisini yapmaya çalışıyoruz !

  100+

  Proje yönetiminde bulunmaktan ve hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

  30+

  Marka yönetiminde bulunmaktan gurur duyuyoruz.

  12000+

  Hizmet ve ürün satışına altyapı sağlamaktan gurur duyuyoruz.

  50+

  Müşteri tarafından önerilmekten gurur duyuyoruz.

  Hakkımızda